csende

Dětské hřiště

Dětské hřiště

Dětské hřiště - dětský kout - dvůr

K penzionu náleží pozemek o rozloze více než 2500 m2. Zde jsme pro vaši relaxaci založili přírodní zahradu s možností klidného posezení. Zároveň jsme do zahrady zabudovali nenásilnou formou jak klasické dětské hřiště, tak přírodní herní prvky. Vaše děti si tak zahradu a hřiště nejen užijí, ale i prožijí. Kromě typických prvků, jako je klouzačka, houpačky či pískoviště, zde najdou vrbové stavby, bahenní jámu či smyslový chodník. Od roku 2014 i pirátskou loď. Veselým zpestřením zahrady jsou i naši indičtí běžci. Celý pozemek je oplocen a uzamykatelný, a tak vám vaše ratolesti nemají kam utéci.

V případě nepříznivého počasí máme pro vaše děti připraven vytápěný dětský koutek s velkým množstvím hraček, stavebnic, knih či omalovánek. Jsme pohádkovým ubytovatelem, proto u nás můžete získat cestovní pas a razítko pohádkového království, Jihočeské pohádky i vyprávění kapra Jakuba, jak v psané podobě, tak vyprávěné na CD naším pohádkovým králem Vydrou I.

Pro starší děti, ale i dospělé jsme vyrobili obří stolní hry – člověče nezlob se, dámu, piškvorky, scrable a sequenci. benefit plus

cv-2008
pohadkove 250

ahr

Počet návštěv

Dnes23
Tento týden74
Celkem304355

wifi 139

ZahradaTransparent

handi